YDS HAZIRLIK

Reklam Alanı 4

yds-hazirlikOnline YDS İngilizce Hazırlık Kurslarımız, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) girecek adayların, İngilizce seviyelerine göre tüm ihtiyaçlarını belirli bir sistem içinde giderecek şekilde hazırlanmıştır.

Amaç, adayların YDS’de daha yüksek doğru sayısına ulaşacak şekilde İngilizce dili ile ilgili eksiklerini tamamlamaktır.

Online YDS İngilizce Hazırlık Kurslarımızda adaylar, 200, 240 ve 300 saatlik programlara katılabilirler.  Programımızı 5 ana başlığa ayırabiliriz:

Dilbilgisi Çalışmaları

İngilizce dilindeki tüm dilbilgisi konuları detaylı olarak incelenmekte ve öğrencilerin performanslarını en üst seviyeye çıkarmalarına imkan verecek şekilde ve sayıda alıştırma ve soru çözümü yapılmaktadır.

Kelime Çalışmaları

İleri düzeyde dil hakimiyetine ulaşabilmek için, öğrencilerin, girdikleri sınavlardaki kelime sorularını çözebilecek ve okudukları metinleri rahatlıkla anlayabilmelerini mümkün kılacak kadar kelime bilgisine sahip olmaları gerekir.

Okuma Çalışmaları

YDS’de başarılı olmak için en önemsediğimiz ve bu dönem üzerinde en fazla durmaya çalışacağımız bölümdür. Sınavda başarıya ulaşabilmek için çok geniş bir yelpazede, çok çeşitli konularda düzenli okuma yapmak olmazsa olmazdır.

Bu nedenle yapacağımız güncel haber ve makale okuma-inceleme ve çıkmış metin soru çözümleri ile sınav tarihine kadar yüzlerce metin okuması gerçekleştirmiş olacağız.

 

Soru Tiplerine Yönelik Çalışmalar

 

Dilbilgisi ve kelime çalışmalarında belli bir seviyeye gelmiş öğrencilerin, girecekleri sınavda sorulan soru tipleri ile ilgili yeterince çalışma yapmış olmaları ve gerekli soru çözme tekniklerine sahip olmaları son derece önemlidir.

Deneme Sınavları Çözümü

 

Dilbilgisi ve kelime çalışmaları ile İngilizce seviyesini; soru tiplerine yönelik çalışmalar ile soru çözüm tekniklerini geliştirmekte olan adayların, girecekleri sınava denk hazırlanmış ve benzer koşullarda uygulanan deneme sınavları ile de sınav pratiklerini geliştirmeleri gerekmektedir.

Reklam Alanı 5

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

YDS Sınavı 2017 Sonbahar Dönemi
17 Eylül 2017 Pazar

Üye OlŞifremi Unuttum

Popüler Yazılar
YDS Önemli Linkler