YDS KOÇLUĞU

Reklam Alanı 4
yds-koclugu
Reklam Alanı 6

YDS Hazırlık Danışmanı.
İngilizce Eğitimi alanındaki 20 yıla yakın deneyimimle YDS’ye hazırlanmak isteyen öğrencilere,hazırlık sürecinde ışık tutmaya çalışıyorum.
Her seviyede öğrenci YDS Sınavına hazırlanabilir.Ancak her öğrenci için takip edilmesi gereken yol aynı olmayabilir.Öğrencilerle görüşmeler yaparak onlar için en doğru,en kolay ve en az maliyetli çözümü nasıl sağlayabiliriz, bu konularda öğrencilerimize deneyimlerimizi aktarıyor,onlar için çözüm önerileri sunuyoruz.Toplu ve Birebir Görüşme Seansları ile sorularınıza cevap veriyoruz. 7/24 Whatsapp ve Facebook grubumuzdan öğrencilerimizin sorularına ilk fırsatta cevap vermeye çalışıyoruz.Öğrencilerimizle birlikte öğrencilerimiz için Çalışma İlkeleri belirliyoruz.Öğrencimize Çalışma Programı Hazırlıyoruz.Aylık olarak öğrencinin YDS Hazırlık Gelişimini Takip edip,eksiklikleri ve yapması gerekenler konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.Kursa gitmek isteyen Öğrencilere Kurs seçiminde yardımcı oluyoruz. Online Eğitim almak isteyen öğrencilerimize tavsiyelerde bulunuyoruz.Hazırlık Kitaplarının tespitinde önerilerimiz oluyor.Faydalı kaynaklar konusunda öğrencilerimizi bilgilendiriyoruz. YDS Hazırlık materyalleri noktasında öğrencilerimize destek sağlıyoruz. YDS’ye nasıl hazırlanılması gerektiği konusunda A’dan Z’ye her konuda öğrencilerimizi aydınlatmak için çaba sarf ediyoruz.

Bu hizmetimiz mukabilinde yalnızca YDS de başarılı olan öğrenciler ücret ödeyecektir. Kazanamayan öğrenciden ücret alınmaz. Danışmanlık ücretimiz 300 TL’dir. Hazırlık sürecinin her aşamasında öğrencimizle iletişim devam ettirilip gerekli durumlarda müdahale edilecektir.

Reklam Alanı 5

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.