Yararlı İngilizce Linkler

Reklam Alanı 4
yararli-linkler-1024x682-min
Reklam Alanı 6

Yararlı İngilizce Linkler

İNGİLİZCE ÖĞRENME SİTELERİ

Seviyelere Göre Haberler.   www.newsinlevels.com/

READ IT ENGLISH.  www.readitenglish.com/

Free English Video Lessons.   www.engvid.com/

Longreads.   www.longreads.com/

English Central.  www.tr.englishcentral.com/videos

Learning English.  www.learningenglish.voanews.com/

Speechyard.  www.speechyard.com/us/

İNGİLİZCE GAZETELER

New York Times gazetesinin internet sitesi.  www.nytimes.com
Anadolu Agency.  www.aa.com.tr/en
Daily Sabah .  www.dailysabah.com
BBC’nin internet sayfasi.  www.bbc.com
Time dergisinin online haber servisi  www.time.com
TRT World.  www.trtworld.com
Washtington Post gazetesinin web sitesi.  www.washingtonpost.com
Guardian gazetesinin internet sitesi.  www.guardian.co.uk
Yenişafak English.  www.yenisafak.com/en/ 
Türkiye Newspaper.  www.turkiyenewspaper.com/
Hürriyet Daily News.  www.hurriyetdailynews.com/

İNGİLİZCE FİNANS SİTELERİ

 REUTERS’in sitesi.  www.reuters.com
Business Week.  www.businessweek.com
Financial Times.  www.ft.com/home/uk
Fin24.  www.fin24.com/
Financial Post.  www.financialpost.com/index.html
The Economist.  www.economist.com/

İNGİLİZCE SPOR SİTELERİ

 Eurosport kanalının internet sitesi.  www.eurosport.com
İngiltere Premier Ligi’nin resmi internet sitesi.  www.premierleague.com
Amerikan Ulusal Basketbol liginin resmi internet sitesi.  www.nba.com
Avrupa Futbol Federasyonları Birliği resmi internet sitesi.  www.uefa.com
MARCA.  www.marca.com/en/

Sky Sports.  www.skysports.com/

 İNGİLİZCE ULUSLARARASI KURULUŞLAR

 Uluslararası öğrenci seyahat konfederasyonu.  www.istc.org
Avrupa Öğrenci Forumu internet sitesi.  www.aegee.org

İNGİLİZCE SÖZLÜK SİTELERİ

 Tureng-Türkçe-İngilizce Sözlük.  www.tureng.com/tr/turkce-ingilizce
Oxford Dictionaries.  www.oxforddictionaries.com/
Longman Dictionary of English.  www.ldoceonline.com/
Idıoms in English.  www.idiomsite.com/
Dictionary.Com.  www.dictionary.com/
Zargan.  www.zargan.com/

Cambridge Dictionary of American English.  www.dictionary.cambridge.org/dictionary/english/
Merriam-Webster Online.     www.m-w.com/
Your Dictionary.  www.yourdictionary.com/

Reklam Alanı 5

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.