ÜCRETSİZ YDS TANITIM DERSLERİ

Reklam Alanı 4
yds_manset
Reklam Alanı 6

 Ücretsiz YDS Tanıtım Dersi

2018 İlkbahar Dönemi YDS Sınavı için Online Hazırlık Kurslarımız 18 Eylül tarihinde başlayacaktır. Ücretsiz YDS Tanışma Derslerimize katılarak sistemimiz hakkında bilgi alabilir, bizi daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Yüzde yüz kazanma garantisiyle eğitim veren tek Online YDS Kursuyuz. Fiyatlarımız oldukça uygundur. YDS veya Yökdil’den yeterli puanı alamayan öğrencilerimize ücret tam olarak iade edilecektir.  Detaylı bilgi almak için üst menüde Online YDS başlığı altında YDS Kurs Fiyatları sayfasına bakabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi almak için İletişim bölümünden telefon veya e-posta ile bize ulaşabilirsiniz.

Biz Lisede İngilizce eğitimi almış öğrencilere, önce normal kurlara katıl sonra gel YDS Hazırlık Kursumuza devam et denilen öğrencilerimize de ÖN HAZIRLIK + YDS HAZIRLIK Kursunu 6 ayda sadece YDS Hazırlık Kursu Fiyatına Kazanma Garantisi ile vermekteyiz.

Bizim bir diğer farkımız sadece ders anlatıp geçen değil,öğrenciye yakın markaj uygulayan, her türlü sorunu ile ilgilenen, sorularına ders dışında da cevap veren bir anlayışla eğitimi sürdürüyor olmamız. Öğrencilerimize çalışma programı hazırlayıp, süreç içerisinde gelişimlerini takip etmekteyiz.

 

Reklam Alanı 5

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.