YDS ÖZEL DERS SIKÇA SORULAN SORULAR

Reklam Alanı 4

yds-ozel-ders-faqNiçin YDS Özel Ders almalıyım?

İngilizce Özel ders alarak kalabalık sınıf ortamına göre daha hızlı İngilizce öğrenebilirsiniz. Öğretmen birebir ilgilendiği öğrencinin İngilizce öğrenebilme yeteneğini ve bu süreci nasıl çabuklaştırabileceğini daha iyi anlar. Öğrenci öğretmen ile çok daha rahat iletişim kurabilir, sıra ve uygun an kollamadan rahatça sorularını yöneltebilir. Öğrenci sessiz bir ortamda konsantre olup rahatça notlar alabilir.

YDS Özel Dersi ne kadar sürmektedir.

Alacağınız derslerin yoğunluğuna göre 4 ile 6 ay arası sürecektir.

YDS Özel Dersinin içeriği ne olacaktır?

YDS Özel dersinde, sınav içeriğinde yer alan konuların anlatım ve açıklaması yapıldıktan sonra bol miktarda konulara göre testlerin çözümü yapılacak, çıkmış sorular üzerinde durulacaktır.

YDS Özel Dersi benim için yararlı olur mu?

Derse katılanların programdan yararlanmaması gibi bir durum söz konusu değil. Dersleri düzenli ve aksatmadan takip etmeniz ve verilen çalışmaları yapmanız durumunda ders programı mevcut puanınızın üzerine minimum 25-30 puan arası katkıda bulunacaktır.

YDS Özel Dersi bana ne kazandıracak?

YDS Özel Derslerinde sınavda çıkan her soruya ve soru türüne hangi açılardan bakılması gerektiği, sorularının çözüm yollarının ne olduğu, soruları çözerken nelere daha çok dikkat edilmesi gerektiği, nelerin soruların çözümünde önemli olmadığı bilgisi kazandırılacaktır.

YDS Özel Dersinden memnun kalmazsam ayrılabilir miyim?

Yatırdığınız peşinatı almamak ve gördüğünüz derslerin saat ücretlerini ödemek koşuluyla istediğiniz zaman memnun değilseniz dersi sonlandırabiliriz.

YDS Özel Dersini Online olarak yapabilir miyiz? Bu durumda bilgisayarımın ve internetimin özellikleri ne olmalı?

YDS Özel Derslerini Kocaeli’de ikamet edenlerle yüz yüze, Kocaeli dışından Türkiye Geneli her yerden katılmak isteyen öğrencilerimize Online olarak yapmaktayız. Online Derslerin hem sesli hem de görüntülü olarak sunulması nedeniyle Online YDS Dersine katılabilmek için güçlü bir bilgisayarınızın ve internet bağlantınızın olması (en az 2 MB ram olan bir bilgisayar ve 2 Mbpslik bir internet bağlantı hızı) yeterli olacaktır.

Online YDS Özel Dersinde ses ve görüntü olacak mı?

Online YDS Dersinde eğitmeni canlı olarak görebilecek ve sesini canlı olarak duyabileceksiniz. Ancak dersi takip edenler birbirlerini göremeyecek veya duyamayacak. Bunun yerine ekranın sağ alt köşesinde sohbet kısmı olacak. Burada isteyen birbiri ile veya eğitmen ile konuşabilecek takıldığı noktaları bu şekilde sorabilecektir.

Online YDS Özel Dersinde soru sorabilecek miyim?

Online YDS dersinde soru sorabileceksiniz. Bunun için sayfanın sağ tarafında bir sohbet bölümü olacak. Buradan eğitmene istediğiniz soruları sormanız mümkün olacaktır.

Online YDS Özel Dersine kaydolduktan sonra derse nasıl katılacağım?

Online YDS dersine kaydolduktan sonra geçerli bir mail adresi ile sizi WIZ IQ sistemine üye yapacağız. Her ders öncesinde hesabınıza bir davetiye linki gelecek. Bu linki tıklamak suretiyle ders yapılan sınıfa doğrudan bağlanabileceksiniz.

Online YDS Özel Dersini birden fazla kişi birlikte alabilir miyiz?

Online YDS Özel Dersini en fazla 3-4 kişi birlikte alabilirsiniz. Bu şekilde maliyeti kısmen düşürmüş olursunuz. Ders kalitesi anlamında olumsuzluk olmaması için gerekli önlemler tarafımızdan alınacaktır.

YDS Özel Dersine başlamadan önce bir tanışma dersi olacak mı?

YDS Dersleri başlamadan önceki hafta içerisinde bir tanışma dersi yapılacak ve Ders içeriği, işleyişi ve teknik konular ile ilgili ayrıntılı bilgi verilecektir?

Online YDS Özel Dersine kaydolmak için ne yapmam gerekiyor?

Online YDS Dersine kaydolabilmek için öncelikle 0 541 825 26 95   no’lu telefonu aramanız gerekiyor. Bu numaradan size Özel Ders ücreti için peşinatı nasıl ödeyeceğiniz açıklanacaktır. info@ydshocasi.net  üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

YDS Özel Derslerin ücreti ne kadardır?

Ödeme ders saati başına değil artırılan puana göre yapılmaktadır. Puan artışınız doğrultusunda bir ücret ödeyeceksiniz.  Artırılan her puan için 200 TL ücret ödenir.

YDS Özel Dersinden sonra istediğim puanı alabilecek miyim?

Özel Dersten sonra istediğiniz puanı alabileceksiniz. Sizin hedeflediğiniz puanı almanızı sağlayacak bir program hazırlanarak, uygulanacaktır. Ödemeyi ders saati başına değil artırdığınız puana göre yapacaksınız. Puan artışınız doğrultusunda bir ücret ödeyeceksiniz.

YDS Özel Ders programı kaç saat olacaktır?

YDS Özel Ders programı öğrencinin düzeyine ve ulaşmak istediği puana göre değişecek, ortalama 60-120 saat arası olacaktır.

Reklam Alanı 5

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

YDS Sınavı 2017 Sonbahar Dönemi
17 Eylül 2017 Pazar

Üye OlŞifremi Unuttum

Popüler Yazılar
YDS Önemli Linkler