KOCAELİ’DE BİREBİR ÖZEL DERS

Reklam Alanı 4

SNC00031Kocaeli’de ikamet eden öğrencilere YDS ve LYS 5 başta olmak üzere çeşitli amaçları gerçekleştirmeye yönelik birebir İngilizce özel dersler vermekteyim. Her seviyede öğrenciye İngilizcede sıçrama yapabilmesi ve hedeflerini gerçekleştirebilmesi için uygun fiyatlarla ve esnek ödeme yöntemleri ile programlar yapmaktayım.

Temeliniz olmadığı için İngilizce öğrenme konusunda cesaretiniz mi kırıldı? Birkaç kez girmenize rağmen aynı İngilizce sınavda başarısız mı oldunuz? İngilizce öğrenmek istiyor fakat nereden başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz? Hızlı bir şekilde İngilizcenizi geliştirmek istiyor fakat bunu gerçekleştirecek Kurs ve Özel derslerin maliyetini karşılamak konusunda sorun mu yaşıyorsunuz?

Endişelenmeyin. Arayın, İngilizce konusunda ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kesin sonuca götürecek, piyasaya göre makul fiyatlarla, ödeme kolaylığıyla sizin için çözüm üretmeye çalışalım. İngilizce öğrenme konusunda kararlıysanız,  elle tutulur bir nedeniniz varsa İngilizce öğrenmek için, artık İngilizce rüyalarınıza giriyorsa, elimden tutulursa ben üzerime düşeni yaparım, belirlenen programa harfi harfine uyarım, başarılı olmak için düzenli zaman ayırıp gerekli çalışmaları yaparım diyorsanız siz bizim aradığımız öğrencisiniz…

İngilizce öğrenmek size ne kadar zor gibi görünürse görünsün, önce kesin karar verin, sonra güvenebileceğiniz işinin ehli bir hocadan destek alın, sonra birlikte bir program hazırlayın ve onu uygulayın. İlk zorlukta pes etmez ısrarla üzerine üzerine giderseniz bütün engelleri aştığınızı ve adım adım hedefinize ulaştığınızı göreceksiniz.

 

KOCAELİ’DE BİREBİR ÖZEL DERSLERİMİZ:

 1. YDS Hazırlık
 2. LYS 5 Hazırlık
 3. TEOG İngilizce Hazırlık
 4. Hazırlık Sınıfı Muafiyet
 5. Genel İngilizce
 6. Açıköğretim İngilizce
 7. Lise İngilizce Takviye
 8. Ortaokul İngilizce Takviye

 

Özel dersin özellikleri:

 • Bire bir olması
 • Verimli ders saati
 • Kuvvetli bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi
 • Öğrenciye özel çalışma metodu
 • Öğretmenin öğrenciye karşı duygudaşlık kurabilmesi
 • Daha fazla ilgi ve yoğunlaşma
 • Dikkat eksikliği olmaması
Reklam Alanı 5

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

YDS Sınavı 2017 Sonbahar Dönemi
17 Eylül 2017 Pazar

Üye OlŞifremi Unuttum

Popüler Yazılar
YDS Önemli Linkler