HAKKINDA

Reklam Alanı 4

İdris Saim 7İngilizce Eğitmeni İdris SAİM 1975 yılında Bursa’da doğdu. İlköğrenimini Orhangazi Alitekin İlkokulunda, ortaöğrenimini Orhangazi İmam Hatip Lisesinde, yükseköğrenimini İstanbul Üniversitesinde tamamladı. Philadelphia’da (ABD) Temple University ve DPT Business School’da İngilizce eğitimine devam etti.

İngilizce Öğretmenliğine Orhangazi Endüstri Meslek Lisesinde başladı. Özdil Yabancı Dil Kursu, Orhangazi Dil Merkezi ve Konak Dershanesi gibi kurumlarda çalıştı. Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezinde YDS Hazırlık dersleri verdi. Bu güne kadar çeşitli kurumlarda verdiği derslerde ve özel derslerinde öğrencileri ile başarılı sonuçlar aldı. YDS Hazırlık, LYS 5 Dil Hazırlık ve TEOG Hazırlık gibi alanlarda İngilizce eğitimi vermeyi sürdürmektedir. Hâlihazırda Online YDS Kursu ve değişik seviyelerde Özel İngilizce Dersler vermektedir.

Kocaeli’de ikamet etmektedir. İngilizcenin yanı sıra biraz Arapça bilmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.
YDS sınavına hazırlanan İngilizce seviyesi düşük öğrencilere özel ilgi ve alaka göstererek; onların da yarışta iddialı hale gelmesi için çaba sarf etmektedir. Verdiği kurs ve özel derslerde amacı öğrencilerinin önceki sınava göre dev sıçrama yapabilmesidir. Bu nedenle öğrencilerinin derslere devam konusunda ve verilen ödevleri yapma hususunda hassasiyet göstermesini, her öğrencisine özel olarak hazırladığı YDS Hazırlık Çalışma Programına uygun hareket etmesini beklemektedir. Birçok sınavda olduğu gibi YDS’de de başarılı olmanın özverili, disiplinli ve sistematik bir çalışmadan geçtiğine inanmaktadır.

Müstakbel öğrencilerine girecekleri sınavda en iyi performansı sergilemeleri ve hedeflerine ulaşması için mümkün olan her türlü fedakârlığı yapma, yüzde yüz başarıya odaklanma ve öğrencilerinin gelişimiyle hususi olarak ilgilenme sözü vermektedir. Sadece dersi anlatıp geçmekle görevinin sona ermediğini, en üst seviyeye gelmesi için öğrencinin yapması gerekenleri belirlemek ve ona sınav hazırlık sürecinde her konuda ışık tutmak gerektiğine inanmakta ve bu doğrultuda hareket etmektedir.

Atalarımız “ne ekersen onu biçersin” demekle ne doğru söylemişler. Ancak fedakârlık yaparak, düzenli çalışarak ve kararlı bir şekilde belirlenen programı uygulayarak YDS’de başarıyı yakalayabilirsiniz. Çalışmadan, terlemeden, emek sarf etmeden, kısa yoldan yüksek puan almayı düşleyenler, başarı hayali kuranlar YDS’yi hiç ama hiç tanımamışlardır. Eskiden İngilizce sınavlarda bazı teknik ve taktikler kullanarak bir noktaya kadar puanlar almak mümkündü. Ancak günümüzde YDS sizin İngilizcede hem yapılara ne derece hâkim olduğunuzu belirlemekte; hem kelime bilginizi sınamakta, hem de farklı alanlarda akademik düzeydeki metinleri anlama, analiz etme ve yorumlama kabiliyetinizi ölçmektedir.

İngilizce temeliniz yeterli olmayabilir… YDS’de başarılı olma hususunda tereddütleriniz olabilir… Ya da birkaç kez YDS’ye girmenize, bütün çabalarınıza rağmen başarılı bir sonuç alamamış olabilirsiniz… Gelin YDS’ye bu sefer beraber hazırlanalım. YDS’de yüzde yüz başarı garantisi veriyorum. YDS’de hedeflediğiniz puanı almadan tek kuruş ücret ödemiyorsunuz.

Reklam Alanı 5

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

YDS Sınavı 2017 Sonbahar Dönemi
17 Eylül 2017 Pazar

Üye OlŞifremi Unuttum

Popüler Yazılar
YDS Önemli Linkler